پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: tiSCItMH      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۱۰:۳۳:۵۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۹
افتخاری دیگر برای استان

دانش آموزان استان در مسابقات ورزشی قهرمانی کشور شگفتی ساز شدند

تیم بدمینتون آموزشگاه هنرستان تربیت بدنی و علوم ورزشی ناحیه 2 زاهدان در مسابقات کشوری عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، علیرضا نخعی مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان در پیامی ضمن تبریک کسب عنوان قهرمانی تیم بدمینتون آموزشگاه هنرستان تربیت بدنی و علوم ورزشی ناحیه 2 زاهدان در مسابقات کشوری  به جامعه فرهنگی و دانش آموزی استان گفت: دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان در سال های اخیر نشان داده اند که به دنبال کسب جایگاه های رفیع در عرصه های مختلف فرهنگی ، ورزشی ، اجتماعی و ... هستند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در ادامه با اشاره به کسب افتخارات متعدد ورزشی در عرصه های مختلف ورزش گفت:  اخیرا شاهد مقام آوری دانش آموزان  ورزشکار استان در رقابت های جهانی ، بین المللی ، آسیایی و کشور هستیم که این مهم با تلاش و همت همه دست اندرکاران و دانش آموزان استان موجبات غرورآفرینی و ایجاد خودباوری و اثبات ظرفیت ها و استعدادهای دانش آموزی استان به کشور می باشد.

علیرضا نخعی کسب مقام قهرمانی تیم بدمینتون دانش آموزی استان در سی و چهارمین دوره مسابقات کشوری دانش آموزان را قدمی جدی برای کسب  قله های رفیع ورزش توسط همه دانش آموزان استان بیان کرد و گفت: تحصیل، تهذیب و ورزش از فرمایشات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) ، جزء لاینفک در زندگی تمام دانش آموزان است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان در ادامه با اشاره به کسب مقام قهرمانی دانش آموز امید آرامی در رقابت های جهانی و کسب مدال برنز رقابت های جهانی دو و میدانی دانش آموزان جهان توسط عبدالرحیم در زاده در فرانسه و مقام قهرمانی دانش آموزان رشته بدمینتون در رقابت های  کشوری دانش آموزی در ارومیه و کسب عناوین و افتخارات متعدد ورزشی توسط جامعه ورزش دانش آموزی استان بیان کرد: اینها بخشی از استعدادهای استان سیستان و بلوچستان  هستند که شکفته شده اند و امید داریم به لطف ایزد منان و تلاش همه دست اندر کاران آموزش و پرورش و جامعه معلمین ورزش تمامی استعدادهای ورزشی دانش آموزی استان  رشد کرده و فرصت حضور در عرصه های ملی و بین المللی و تیم های ملی را پیدا کنند.

شایان ذکر است مسابقات بدمینتون  مقطع متوسطه دوم پسران کشور از تاریخ 21 تا 25 تیرماه در استان آذربایجان غربی برگزار شد که تیم دانش آموزی استان  با ترکیب 4 ورزشکار به نام های  دانا مقصودي، امير پاهنگ، صالح سنگتراش،  محمد مهدي ميرشكاري به مربیگری علیرضا شهرکی و سرپرستی حبیب پیری در این رقابت ها حضور یافتند و در پایان مسابقات موفق به کسب مقام قهرمانی رقابت های تیمی و مقام قهرمانی رقابت های دوبل شدند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه