پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: KIqHaPOh      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۶ ۰۷:۱۰:۳۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۶
در آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان برگزار شد

افتتاحیه طرح هجرت 3 در زاهدان

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل گفت: طرح هجرت 3 مهمترین و کارآمدترین طرح برای مشارکت دانش آموزان در عرصه سازندگی ایران اسلامی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش ناحیه یک زاهدان مراسم محوری طرح هجرت 3 با حضور مسئولان بسیج و همچنین مسئولین حوزه پرورشی و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان ،ناحیه یک و 2 زاهدان در محل آموزشگاه نمونه حضرت مهدی (عج) ناحیه یک برگزار شد.

در این مراسم معاون فرهنگی و پرورشی اداره کل آموزش و پرورش استان گفت:طرح هجرت 3 یکی از بزرگترین طرح های اجرایی در آموزش و پرورش است که با هدف بهسازی و آماده کردن فضا ها و محیط ها برای شروع سال تحصیلی اجرا می شود.

سرگلزایی اظهار داشت: طرح هجرت 3 مهمترین و کارآمدترین طرح برای مشارکت دانش آموزان در عرصه سازندگی ایران اسلامی است.

سرگلزایی در پایان افزود :در طرح هجرت 3 تمام تلاش بر این است با توجه به شعار سال (اقتصاد مقاومتی-تولید و اشتغال) خود باوری را در میان دانش آموزان افزایش داده و قدم هرچند کوچک در توسعه معنوی و مادی کشور داشته باشند.

همچنین در این جلسه هاشم زهی معاون پشتیبانی و توسعه مدیریت ، آموزش وپرورش ناحیه یک زاهدان گفت: جهاد تنها در میدان کارزار نیست ،  جهاد نفس و تلاش برای بهبود امور جامعه نیز نوعی جهاد است.

رضا میری معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان درباره این طرح گفت: به دنبال اجرای دو طرح هجرت یک و دو با صدور فرمان بنیانگذار انقلاب اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و طرح هجرت 3 بر اساس رهنمود های مقام معظم رهبری به منظور بازسازی و مرمت مدارس به دست خود دانش آموزان انجام میگیرد .

میری افزود:این طرح نمونه بارز الگوی موفق حضور جوانان در عرصه سازندگی و همچنین تقویت روحیه بسیجی و کار جمعی می باشد.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان خاطرنشان کرد: این طرح به مدت پنج هزار روز کار با تعداد پانصد نفر از دانش آموزان دختر و پسر آموزش و پرورش نواحی یک و دو در عرصه رنگ آمیزی ،تعمیر و زیباسازی مدارس انجام میشود.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه