پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: AN5wmFtF      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۵ ۰۶:۵۹:۳۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۹۳
در اقدامی خودجوش صورت گرفت

دیدارفرهنگیان شهرستان هامون با مدیر آموزش وپرورش و بازدید از برخی مدارس منطقه 5 تهران/ میرشفیعی: آسمان آموزش وپرورش درهمه جا يك رنگ است .

این گروه بازديدکننده از فضاها و فعالیت هاي مدارس شهداي معلم، معلم شهيد چراغي و همچنین از فعاليت هاي كارشناس ابتدايي، گروه ها ي آموزشي و پيش دبستاني بازدید و با مديران وهمكاران منطقه به گفتگو پرداختند.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان هامون، مسئول آموزش ، مدیران و آموزگاران برتر شهرستان هامون با مدیر منطقه 5 تهران دیدار و از مدارس نیز بازدید کردند.

مدیر آموزش و پرورش منطقه5 تهران در دیدار با مسئولین آموزش و پرورش شهرستان هامون اظهار کرد : خدارا شاكر هستيم كه در منطقه اي خدمت مي كنيم كه مهمترين عامل براي پيشبرد كارها روابط انساني سالم می باشد، با نگاه اين كه در درون آموزش و پرورش خيلي از كاستي ها را مي شود با روابط سالم انساني و عواطف انساني پر كرد.

 

میرشفیعی خاطر نشان کرد : قطعا انبوه مطالبات جامعه فرهنگي را  به هيچ عنوان با دستگاه هاي ديگر نمي توانيم مقايسه كنيم .اما آنچه باعث افتخار ماست صميميت و  همدلي است و این كه آسمان آموزش وپرورش درهمه جا يك رنگ است .

 

وی در حمایت از مناطق محروم تاکید کرد :  با افتخار عرض مي كنم تمام قد و با تمام تجهيزات و امكانات و پتانسیل نيروي انساني در كنار اداره آموزش و پرورش هامون هستیم  و هركاری را که با بضاعت اندك ما امكان داشته باشد انجام خواهیم داد.

 

رئیس اداره آموزش وپرورش منطقه 5 افزود: امیدواریم بتوانیم در زمینه های مختلفی از جمله اعزام نیروی مجرب به منطقه هامون، تشکیل کلاسهای دانش افزایی برای معلمان و مدیران در شهرستان تهران واسکان آنها در مهمانسرای منطقه 5 گامی موثر در رویکرد تغییر و تحول ونگرش برای معلمان و مدیران برداریم.

میر شفیعی با اشاره به اینکه امنیتی که بنده و تمامی شهروندان تهرانی دارند از وجود شما مرزداران غیور وشجاع است واین مطلب بر هیچ کسی پوشیده نیست بیان داشت: دانش آموزان آن منطقه را مثل بچه های خودمان دوست داریم و ازهیچ کمکی در زمینه های مختلف از آنها دریغ نخواهیم کرد.

در این دیدار کارشناس آموزش اداره آموزش وپرورش شهرستان هامون  ضمن تقدیروتشکر از میزبانی بسیار خوب همکاران آموزشی و اداری منطقه 5 تهران گفت: بسیار خرسندیم که در جمع شما اندیشمندان وبزرگان تعلیم وتربیت هستیم.

شهرکی با اشاره به محروم بودن و دورافتاده بودن منطقه هامون نیاز هم اندیشی بیشتر بین مدیران و آموزگاران دوطرف و برگزاری کلاسهای تقویتی و دانش افزایی و اعزام  مدرس مجرب به منطقه هامون را زمینه ساز تبادل افکار و اندیشه ها و همچنین اعزام  معلمان و مدیران به تهران را نقطه عطفی جهت تغییرنگرش آنان دانست.

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه