پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 9lpraTLa      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۴ ۱۳:۰۴:۰۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۷
افتخاری دیگر توسط مدارس استان

کسب مقام دوم کشوری فعالیت نقاشی همگانی توسط دانش آموزان و مدارس استان

دانش آموزان استان سیستان و بلوچستان رتبه دوم کشوری فعالیت نقاشی همگانی را کسب کردند

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ، معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش ضمن عرض تبریک این موفقیت بزرگ به مدیر کل محترم و جامعه فرهنگی استان ؛ در توضیح این موفقیت بیان کرد : فعالیت نقاشی همگانی یک فعالیت گروهی است که با حضور و مشارکت حداکثری دانش آموزان مدارس با هدایت و نظارت اولیای مدرسه ( مدیر ، معاون پرورشی و مربی تربیتی ) در مدارس سراسر استان در طول سال تحصیلی اجرا می شود .

وی افزود: این فعالیت به صورت جشنواره ی استانی برگزار می شود به این گونه که گزارش عملکرد مدارس تمامی شهرستان ها و مناطق استان در سه مقطع تحصیلی به دبیرخانه استانی ارسال می گردد که پس از بررسی و داوری تعداد 18 مدرسه حائز رتبه ی اول تا سوم در سه مقطع تحصیلی می شوند .

سرگلزایی مقدم اظهار داشت: همکاران ما در اداره فرهنگی و هنری هر سال تعداد 6 مدرسه را به عنوان مدارس فعال و برتر به مرحله کشوری معرفی می کنند که امسال برای اولین بار مدارس ما توانستند در بین 32 استان شرکت کننده رتبه دوم کشوری را کسب نمایند .

وی ادامه داد : این طرح با هدف تبیین، گسترش و نهادینه ساختن ارزش ها و آرمان های متعالی اسلامی و ملی و ارتقاء سواد بصری و مشارکت جدی در فعالیت های فرهنگی و سیاسی و نیز ایجاد زمینه ی لازم به منظور شکوفا سازی استعدادهای دانش آموزان، تقویت روحیه نشاط و شادابی و حضور فعال و پویا در فعالیت های گروهی و قبول مسئولیت اجتماعی همه ساله در مدارس استان برگزار می شود .

سرگلزایی مقدم تصریح نمود : ضمن عرض تبریک این موفقیت بزرگ به تمامی تلاشگران عرصه فرهنگی و تربیتی در سراسر استان ؛ امیدوارم در سال تحصیلی پیش رو نیز همچنان با قوت و تلاش مثال زدنی خود بر افتخارات این استان بیفزایید .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه