پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: EFlTRZpd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۸:۲۳:۲۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۷
دبیر کارگروه تفویض اختیاروزارت آموزش و پرورش

روح تفویض اختیار در تعلیم تربیت وجود دارد / تفکر تفویض اختیار در نهاد آموزش و پرورش استقرار یافته است .

کریمی فر گفت: تفویض اختیار در آموزش و پرورش به معنای سلب مسئولیت نیست بلکه به معنای جایگزینی مسئولیت پذیری به جای مسئولیت گریزی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان کریمی فردر نشست هم اندیشی مدیران آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در مشهد گفت : آموزش و پرورش دستگاه ظریف و حساس است که هدفمندی ، تعهد و احساس مسئولیت مهم ترین ویژگی های کار در این دستگاه است .

دبیر کارگروه تفویض اختیاروزارت آموزش و پرورش با تاکید بر توجه به سه مقوله اندیشه، انگیزه و اراده اظهار داشت:این سه مقوله میتواند فضای دسترسی به سیاست های محوری و کلیدی اموزش و پرورش را تسهیل نماید.

وی افزود: سفیران اصلی اموزش و پرورش مدیران مدارس هستند و با اراده ای محکم و استوار و جسارت میتوان بسیاری از مشکلات و موانع را برای رسیدن به اهداف بزرگ از سر راه برداشت.

کریمی فر ادامه داد: تعلیم و تربیت علم است و معلمی هنر است، هنرمندترین معلمین کسانی هستند که با امکانات محدود انتظارات نا محدود را رقم میزنند.

وی بیان کرد: در سیاست تفویض اختیار باید به یکدیگر اعتماد کرده و با ایجاد فضای اعتماد و برنامه ریزی صحیح این طرح را عملیاتی کنیم.

 دبیر کارگروه تفویض اختیاروزارت آموزش و پرورش افزود: تفاوت اندک در کارایی مدیران اموزش و پرورش میتواند تفاوت عمده ای در نتایج به دنبال داشته باشد و این در حالیست که نتایج مدیریت و صرفه جویی در منابع موجب ایجاد منافع برای دستگاه خواهد شد

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه