پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: TdcibbEg      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۸:۰۴:۵۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۸۶
معاون رفاه اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش

سیستان و بلوچستان جزء پنج استانی است که در آن تغییرات محسوسی در حوزه منابع رفاهی و درمانی انجام شده است

حاجیلو گفت : همواره یکی از مطالبات فرهنگیان بحث درمان بوده است که خوشبختانه در سال های اخیر قدم های خوبی در این عرصه برداشته ایم

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان حاجیلو در نشست هم اندیشی مدیران آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان در مشهد گفت : در حوزه امور رفاهی و معیشتی فرهنگیان ، مسئولین سیستان و بلوچستان از آنچه در توان داشته اند دریغ نکرده اند .

معاون رفاه اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به اهمیت حوزه بیمه در آموزش و پرورش اظهار داشت : آموزش و پرورش از جمله دستگاه هایی است که فراتر از دستگاه های دیگر به حوزه درمان تکمیلی ورود پیدا کرده و رفاهیاتی را برای فرهنگیان ایجاد کرده است .

وی افزود: چالش جدی ما در بحث درمان در سال های گذشته اجرایی شدن آن بود و موضوع عدم پرداخت برخی مطالبات منجر به یک بدهی بزرگ برای آموزش و پرورش در بخش درمان شد و خوشبختانه پس از چند سال توانستیم مطالبات را پرداخت کنیم .

حاجیلو ادامه داد: تمام هزینه هایی که از فرهنگیان دریافت شده برای هزینه های درمان توسط آموزش و پرورش پرداخت می شود و در این مجال هیچگونه منافعی برای آموزش و پرورش وجود ندارد .

معاون رفاه اداره کل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش با اشاره به برخی برنامه های آینده در وزارت آموزش و پرورش تصریح کرد : در صدد هستیم برای ایجاد شرایط بهتر و آسان تر به سمت انتخاب شرکت های قوی تر در حوزه بیمه حرکت کنیم .

وی تلاش های صورت گرفته و استفاده بهینه از منابع در سیستان و بلوچستان را ستودنی توصیف نمود .

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه