پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: plz17izR      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۲ ۱۸:۰۱:۰۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۸
مدیر کل آموزش و پرورش استان

تفویض اختیار مالی ضرورت و چاره برون رفت از بحران های آموزش و پرورش است .

نخعی گفت : سیاست تفویض اختیار مالی تنها راه رهایی از بن بست های مالی در آموزش و پرورش است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان علیرضا نخعی در نشست هم اندیشی مدیران آموزش و پرورش استان در مشهد با بیان جزئیاتی از وضعیت مالی در آموزش و پرورش و مسائل و مشکلات موجود در این حوزه گفت : حل مشکلات پیش روی آموزش و پرورش ضرورتی را می طلبد که از آن می توان به عنوان تفویض اختیار مالی یاد کرد .

مدیر کل آموزش و پرورش استان اظهار داشت : در این طرح استانها و واحد های عملیاتی میدانند که چه میزان اعتبار در اختیارشان است و با برنامه ریزی صحیح و منسجم مدیریت منابع انسانی و دست یافتن به نتایج بهتر را رقم بزنند .

وی با اشاره به بهره گیری از روش های نو در ارائه خدمات آموزشی خاطر نشان کرد : از جمله ی این امور میتوان به خرید خدمات آموزشی و کسب تجربه و نتایج خوب این طرح در سیستان و بلوچستان یاد کرد .

نخعی تفویض اختیار مالی را ضرورت امروز آموزش و پرورش دانست و بیان کرد : اگر امروز با همت و تلاشی مضاعف این سیاست را عملیاتی نکنیم یقینا فردا دیر است و نهادینه کردن این طرح مستلزم آگاهی، اطلاعات ، جسارات و معرفت است .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه