پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 5KeSCiU4      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۲۰ ۰۸:۳۴:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۱
مدیر آموزش وپرورش ایرانشهر

کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه خیر ساز در محله رحمان آباد روستای شهردراز ایرانشهر به زمین زده شد.

عبدالغفور حسینی مدیر آموزش وپرورش گفت : موضوع مدرسه سازی در شهرستان ایرانشهر به یک امر مقدس تبدیل شده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش ایرانشهر ،در مراسمی با حضور فرماندار، مدیر آموزش وپرورش ،نماینده خیران گروه آبی آسمانی ،معتمدین ،روحانیون ،اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز شهرستان و اعضای شورای اسلامی کلنگ مدرسه 6 کلاسه محله رحمان آباد روستای شهردراز ایرانشهر به زمین زده شد.

فرماندار ایرانشهر با تشکر از آموزش وپرورش ایرانشهر در جذب خیرین مدرسه ساز ودیگر نیک اندیشان شهرستان که همگام با آموزش وپرورش در ساخت فضای آموزشی همکاری ومساعدت دارند گفت : ساخت مدرسه وشاد کردن دل کودکان وآینده سازان کشور از کارهای نیک وماندگار است .

نبی بخش داودی تصریح کرد : مدرسه سازی وایجاد فضای آرام ومناسب برای آموزش نسل آینده باید بیش از پیش مورد توجه قرار گیرد .

مدیر آموزش وپرورش ایرانشهر اظهار داشت : با وجود افرادی که همیشه همگام با آموزش وپرورش در بحث ساخت وتعمیر فضاهای آموزشی هستند این اولین وآخرین کلنگ برای ساخت مدرسه نیست وامر مدرسه سازی در شهرستان ایرانشهر به امر مقدس تبدیل شده است ودر بین مردم بعنوان یک فرهنگ نهادینه شده است .

حسینی خاطر نشان کرد : این مدرسه به همت گروه خیرین آبی آسمانی به نمایندگی خانم مهرانگیز رشاد در زمینی به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع و زیر بنای ۴۴۰ متر مربع و با اعتباری بالغ بر سه میلیارد و500 میلیون ریال در مدت یکسال احداث می شود

خانم رشاد نماینده خیرین با حضور در مراسم کلنگ زنی گفت : داشتن یک فضای مناسب وتمامی امکانات وتجهیزات در هر مدرسه ای حق دانش آموزان است وآینده کشور باید توسط دانش آموزان رقم بخورد .

خانم رشاد هدف از این کار خیر را محرومیت زدایی و توسعه عدالت در آموزش وایجاد شرایط تحصیل برابر بیان نمود وگفت :امیدواریم بتوانیم یک محیط خوب برای آموزش فرزندان این مرزبوم فراهم کنیم .

گفتنی است زمین این مدرسه به مساحت ۱۶۰۰ متر مربع توسط خیر نیک اندیش حاج عبدالسلام آسوده جهت ساخت فضای آموزشی به آموزش وپرورش اهداء شده است .

در حال حاضر 176 دانش آموز این روستا در فضای استیجاری به تحصیل مشغول هستند .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه