پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: ob0mvaq6      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۰۹:۳۲:۵۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۳
مدیر آموزش و پرورش فنوج خبر داد

اهدای۲۵۰تخته تشک از طرف خیرین به ارز ش ۲۰۰میلیون ریال به خوابگاه های شبانه روزی شهرستان فنوج

مدیر آموزش و پرورش فنوج گفت:در یک اقدام خیر خواهانه ۲۵۰تخته تشک به ارزش ۲۰۰میلیون ریال از طرف موسسه خیریه نیکان ماموت به خوابگاه های شبانه روزی شهرستان فنوج اهدا شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش فنوج،اربابی اظهار داشت: این اقدام علاوه بر معنوی بودن نفس کار،ظرفیت بسیار مناسبی را جهت پذیرش دانش آموز خوابگاهی برای سال آینده ایجاد خواهد کرد.

مدیر آموزش و پرورش فنوج با اشاره به نقش مدارس شبانه روزی در افزایش درصد پوشش تحصیلی مناطق محروم، روستایی و عشایری،گفت: برای جلوگیری از ترک تحصیل دانش آموزان، ارتقاء سطح کیفی آموزشی و کاهش افت تحصیلی بهترین گزینه ایجاد مدارس شبانه روزی است که این از مهمترین اهداف آموزش و پرورش برای ایجاد عدالت آموزشی می باشد.

وی تصریح کرد: از این رو سعی بر این است که از پتانسیل خیرین استفاده شود و از ظرفیت آنها در تجهیز خوابگاه‌ها بهره کافی را ببریم.

اربابی خاطرنشان کرد: فراهم شدن زمینه مناسب برای دانش آموزان در این مدارس و ارتقای سطح کیفی آموزش آنها نیازمند مشارکت همگانی است.

وی با تقدیر و تشکر از خدمات ارزنده موسسه خیریه نیکان ماموت به دانش آموزان محروم این منطقه،گفت:موسسات خیریه با همکاری خود می توانند در رفع مشکلات مدارس به ویژه مدارس شبانه روزی تاثیر بسزایی داشته باشند.

 

انتهای پیام/

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه