پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: HE721tLM      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۴/۱۷ ۰۹:۲۱:۲۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۸
درمدرسه مصطفی خمینی شهرستان چابهار برگزارگردید

مراسم افتتاحیه طرح هجرت 3

مدیر آموزش و پرورش چابهار گفت: هدف از طرح هجرت 3 غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در عرصه های مختلف و مرمت و زیباسازی فضاهای آموزشی و سخت افزاری است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش چابهار مدیرآموزش پرورش شهرستان از حمایت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان، سپاه شهرستان و اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس از طرح هجرت 3 تقدیر نمود و اظهار داشت: این طرح یکی از بهترین و ارزشمندترین برنامه های عمرانی ، آموزشی ، فرهنگی و تبلیغی می باشد که همه ساله در تابستان با حضور گسترده دانش آموزان در شهرستان چابهار برگزار میشود.

وی در ادامه افزود: هدف از طرح هجرت 3 غنی سازی اوقات فراغت دانش آموزان در عرصه های مختلف و گوناگون ، مرمت و زیباسازی فضاهای آموزشی و سخت افزاری است.

نوروزی با اشاره به نقش کلیدی دانش آموزان در این طرح خاطر نشان کرد : آنچه که نسل جوان و نوجوان در شکل گیری و انجام همچین طرح هایی از خود به نمایش می گذارند در دنیا بی نظیر است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه