پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: e4ex0m84      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۸ ۱۱:۴۱:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۶۵۷
اطلاعیه مهم و فوری

هیچ مدرسه ای در روز شنبه در سیستان و بلوچستان تعطیل نخواهد بود

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت : هیچ مدرسه ای در روز شنبه 30 اردیبهشت در سیستان و بلوچستان تعطیل نخواهد بود

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ، علی مرادی ضمن دعوت جامعه بزرگ فرهنگیان برای حضور حماسه ساز دیگری در انتخابات پیش رو ، اظهار کرد : پیرو تماس های مکرر والدین و مدیران مدارس به اطلاع می رساند ، کلیه مدارس سطح استان در روز شنبه 30 اردیبهشت دایر خواهد بود .

 

وی افزود : در مدارسی که شعب اخذ رای در آن مدرسه استقرار دارد نیز عوامل اجرایی مدارس ، پاسخگوی مراجعین خواهند بود .

 

مرادی با اشاره به اینکه ، اگرچه همکاران سعی نموده تا حتی المقدور از برنامه ریزی و برگزاری امتحانات داخلی در روز شنبه اجتناب کنند ، خاطر نشان کرد: در صورتی که برای روز شنبه برنامه ریزی و اعلام قبلی صورت گرفته است ، این امتحانات با قوت خود برقرار خواهد بود .

 

رئیس اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان بیان داشت : امتحانات هماهنگ کشوری در روز یک شنبه به روال معمول خود برگزار  می شود .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه