پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: xApMl9UA      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۹:۴۵:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۶۸
اطلاعیه شماره 11 کارشناسی استخدام

پذیرفته شدگان مرحله دوم تکمیل ظرفیت به ادارات محل خدمت خود مراجعه کنند

کارشناس مسئول استخدام اداره کل گفت : پذیرفته شدگان مرحله دوم تکمیل ظرفیت اعلام شده در مورخ 23 اردیبهشت برای تشکیل پرونده به ادارات محل خدمت خود مراجعه کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان متن اطلاعیه فوق به شرح زیر است ...

   باستناد اطلاعیه مورخ 96.1.21 وزارت آموزش و پرورش ، مبنی بر تشکیل پرونده استخدامی پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال 1395 مرحله دوم تکمیل ظرفیت اعلام شده مورخ 96.2.23 ، به اطلاع قبول شدگان آزمون مذکور می رساند به منظور تشکیل پرونده استخدامی ، گواهی عدم سوء پیشینه و انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بدو استخدام با در نظر گرفتن موارد ذیل از روز شنبه مورخ 30 /2 /96  لغایت پنج شنبه مورخ 4 /3 /96  به اداره آموزش و پرورش محل خدمت (محل پذیرفته شده به استناد کارنامه نهایی صادر شده از سوی سازمان سنجش)  مراجعه نمایند:

 1. به همراه داشتن مدارک مشروحه زیر به منظور تشکیل پرونده استخدامی الزامی می باشد :
 • اصل شناسنامه و کارت ملی و تصویر تمام صفحات
 • تعداد 12 قطعه عکس جدید پشت نویسی شده
 • تصویر کارنامه نهایی قبولی صادره از سوی سازمان سنجش
 • مدرک تحصیلی (مدرک تحصیلی که متقاضی بر اساس آن در آزمون شرکت نموده است)
 • کارت پایان خدمت ، معافیت و تصویر پشت و رو (برای برادران)
 • اصل گواهی از نهاد مربوطه برای افرادی که از سهمیه استفاده نموده اند(سهمیه شاهد و بهزیستی)
 1. داوطلبین الزاماً فقط در محل پذیرفته شده مندرج در کارنامه نهایی قبولی صادره از سوی سازمان سنجش حضور یافته و در صورت وجود مغایرت قبل از هر اقدامی با کارشناسی اسنخدام اداره کل هماهنگی لازم را به عمل آورند.
 2. افرادی که در کارنامه نهایی اعلام شده از سوی سازمان سنجش ، در مقابل کد رشته شغلی انتخابی داوطلب (انتخاب اول) عدد صفر(0) قید شده و نتیجه آنها مرقوم گردیده که تعیین محل خدمت آنها بر عهده اداره کل می باشد تا اطلاع ثانوی از مراجعه به ادارات آموزش و پرورش و تشکیل پرونده استخدامی خودداری نمایند.
 3. پذیرفته شدگان پس از تشکیل پرونده استخدامی نسب به اخذ معرفی نامه جهت گواهی عدم سوء پیشینه  و انجام معاینات و آزمایشات پزشکی بدو استخدام اقدام کنند.

توضیح :

 • چنانچه به هر دلیلی صلاحیت عمومی فرد پذیرفته شده مورد تأیید قرار نگیرد انجام معاینات پزشکی و سوء پیشینه هیچ گونه حقی برای فرد پذیرفته شده ایجاد نخواهد کرد.       
 • افرادی که در مرحله اول نسبت به تشکیل پرونده استخدامی و انجام معاینات پزشکی و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه به منطقه محل خدمت اقدام نموده اند ، در این مرحله اقدام خاصی انجام نداده و منتظر ابلاغ دستورالعمل تشکیل کلاس های مهارت آموزی بدو استخدام باشند. اطلاع رسانی پیرامون چگونگی و زمان تشکیل کلاس ها از طریق همین سایت انجام خواهد شد.

کارشناسی استخدام – 26 /2 /96

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه