پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: ahVEA0lo      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۹:۳۰:۰۰      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۳۷
به همت امور بانوان اداره کل

همایش توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار برگزار شد / نخعی : صبوری در مصائب اصل سعادت است

به همت امور بانوان اداره کل آموزش و پرورش استان همایش یک روزه توانمند سازی بانوان سرپرست خانوار در محل باغ ثامن برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل ، علیرضا نخعی در این همایش که با حضور جمعی از بانوان فرهنگی سرپرست خانوار و خانواده ی معزز شهدا برگزار شد ، اظهار کرد : صبوری خانواده شهدا و بزرگی مسئولیت زنان سرپرست خانوار نقشی بی بدیل از آنان به جا گذاشته است که با هیچ چیز قابل قیاس نیست .

 

وی افزود : زنان سرپرست خانوار در حقیقت نقشی ماندگار تر در خانواده دارند چرا که هم مادر و هم پدر خانواده هستند .

 

مدیر کل اموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ضمن ستایش جایگاه مادر و فضیلت وجودی این گوهر گرانبها همگان را به تکریم و پاسداشت مقام ارزشمند آن سفارش نمود.

 

نخعی با اشاره به اینکه ذهن فعال باعث ایجاد حس خوشبختی می شود و در برخورد با مصائب و سختی ها باید صبور باشیم تاکید کرد : صبوری در سختی ها اصل سعادت است .

 

وی تصریح کرد  ذهن غیر فعال باعث می شود کار کوچک بزرگ وکار بزرگ  کوچک دیده می شود و افرادی که ذهن فعال دارند از هر فرصتی به نفع خوشبختی خودشان استفاده می کنند

 

فرحناز کرد زابلی کارشناس مسئول امور بانوان اداره کل با اشاره به صبر زینبی زنان سرپرست خانوار اظهار داشت : صبوری و فداکاری همسران شهدا شایسته ی تقدیر فراوان است .

 

وی زنان سرپرست خانوار را مجاهدان شکیب جامعه دانست و خاطر نشان کرد : شما به مثابه صنوبر سرو قامتی هستید که پایداری و ثبات شخصیتی و رفتار تان زبانزد خاص و عام است .

 

کرد زابلی : اگر امروز نام ، یاد و سیره شهدا در جامعه رواج دارد به یمن پایداری و وفاداری به ارمان های شهدا توسط خانواده های معظم آنان است .

 

گفتنی است در پایان این مراسم از همه ی بانوان فرهنگی سرپرست خانوار و خانواده ی معزز شهدا تجلیل به عمل آمد

 

انتهای پیام /

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه