پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: g2Vg5FkS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۷ ۰۹:۴۹:۰۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۹۸
به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی صورت گرفت

تجلیل مدیر کل آموزش و پرورش استان از همکاران حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی/ نخعی:سخت ترین کار در آموزش و پرورش کار حوزه روابط عمومی است.

به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی مدیر کل آموزش و پرورش استان از همکاران حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی تجلیل نمود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ، علیرضا نخعی در این دیدار ضمن تبریک این روز، کار روابط عمومی را کاری پردامنه و پرمشغله عنوان نمود و اظهار کرد: در دنیای امروز ارتباطات حرف اول را می زند.

علیرضا نخعی اخلاق مداری و سعه صدر را مهمترین شاخصه کار روابط عمومی دانست و افزود: حوزه اطلاع رسانی و روابط عمومی موجب عزت و افتخار دستگاه تعلیم و تربیت است.

وی با ابراز رضایت وخرسندی از عملکرد اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، خاطرنشان کرد: خوشبختانه در دوره اخیر، آموزش و پرورش استان بیشترین تعامل، همفکری و پاسخگویی به رسانه ها را داشته که نشان از همدلی و وفاق این دستگاه با دیگر نهادهاست.

نخعی انعکاس شفاف و به موقع اخبار و رویدادهای آموزش و پرورش در شرایط فعلی را بسیار خوب ارزیابی نمود و بیان داشت: حساسیت و دقت کار شما را درک می کنیم .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه