پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: MtU8GaAS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۶ ۰۸:۵۲:۱۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۹۵
توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان صورت گرفت

تجلیل از دانش آموز نمونه اخلاقی و فعال عرصه های فرهنگی،هنری

علیرضا نخعی از مریم چنگیزی دانش آموز نمونه اخلاقی و فعال عرصه های فرهنگی،هنری تجلیل به عمل آورد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ، مدیر کل آموزش و پرورش استان با  مریم چنگیزی دانش آموز نمونه اخلاقی و فعال عرصه های فرهنگی،هنری دبیرستان 15 خرداد زاهدان دیدار و گفتگو نمود.

نخعی در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از توانمندی و روحیه اجتماعی این دانش آموز اظهار داشت: بهره گیری از ظرفیت عظیم و توانمندیهای بسیار زیاد دانش آموزان در عرصه های مختلف یکی از ضروریات انکارناپذیر در مدارس است.

وی خطاب به این دانش آموز بیان داشت: حضور موثر و مثمر به ثمر شما در عرصه های مختلف فرهنگی،هنری و اجتماعی نشان از خودباوری و اعتماد به نفس عمیق تان دارد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان اخلاق مداری، داشتن حسن خلق و برقراری ارتباط و تعامل با دیگران را از دیگر مولفه های بارز دانش آموزان موفق عنوان نمود و خاطرنشان کرد: هرگاه مهربانی و صمیمیت در رفتار حکمفرما شود جاذبه انسانها بر دافعه آنان غلبه خواهد کرد که موجب آرامشی عمیق در وجود همگان می شود.

شایان ذکر است مریم چنگیزی دانش آموز پایه دهم دبیرستان 15 خرداد زاهدان و عضو شورای دانش آموزی استان است که در عرصه های مختلف فرهنگی،هنری و اجتماعی حضوری موفق داشته و به عنوان نمونه اخلاقی و رفتاری معرفی گردیده است.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه