پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 5CqJDCly      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۳ ۰۷:۲۸:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۷۱
با همت خیرنیک اندیش

کلنگ احداث مدرسه 6 کلاسه در ایرانشهر به زمین زده شد .

با حضور فرماندار ،مدیر آموزش وپرورش ، نماینده نوسازی ،خیر نیک اندیش وخانواده ارژنگ که زمین را اهدا نموده بود کلنگ مدرسه 6کلاسه به زمین زده شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش ایرانشهر ،عبدالغفور حسینی مدیر آموزش وپرورش گفت : مدرسه 6 کلاسه متوسطه دوم  در زمینی به مساحت 1300 مترمربع توسط خیر مدرسه ساز مهندس کاملی در ایرانشهراحداث می شود .

 

وی اظهار داشت :این مدرسه 6کلاسه با متراژ700متر مربع در دوطبقه کاملا خیر ساز تا مهر ماه 96 تحویل آموزش وپرورش می شود .

 

مدیر آموزش وپرورش ایرانشهر با اشاره به اینکه نیازهای امروز مدارس با قبل متفاوت شده گفت : با وجود اینکه مدارسی توسط خیرین محترم ونوسازی در سطح شهرستان ساخته شده ولی کافی نیست وهنوز در سطح شهر ،حاشیه شهر وروستا ها با توجه به آمار جمعیتی دانش آموزی مدارس زیادی باید ساخته شود واز خیرین درخواست می شوذ در این امر مقدس مشارکت بیشتری داشته باشند .

 

داودی فرماندار ایرانشهر در حاشیه این مراسم گفت :بهترین نیکی ها مدرسه سازی است ومدرسه سازی یک تجارت معنوی است که اجر آن سال ها باقی خواهد ماند ومن بعنوان فرماندار بر دستان خیرین مدرسه ساز بوسه خواهم زد که خیرین با تلاش خود در راستای گسترش فضاهای آموزشی زمینه رشد وشکوفایی جامعه را فراهم می کنند .

 

مهندس کاملی خیر مدرسه ساز که شخصا در مراسم کلنگ زنی حضور داشت ضمن  ابراز خرسندی وخوشحالی اظهار داشت: خداوند این توفیق را به من عطا کرد تا بتوانم در خدمت رسانی به دانش آموزان وآینده سازان این مرزبوم قدمی بردارم وبه زودی عملیات احداث را شروع خواهم کرد وتا مهر 96 تحویل آموزش وپرورش خواهد شد وهمچنین تاکید نمود این فضای آموزشی در اختیار دانش آموزان دختر قرار گیرد تا از تحصیل وعلم آموزی عقب نمانند .

 

شایان ذکر است خانواده فرهنگی ارژنگ زمین این پروژه را با متراژ 1300 متر مربع جهت امر مقدس مدرسه سازی به آموزش وپرورش ایرانشهر اهدا نموده اند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه