پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: rNbrEQLw      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۲۱ ۰۹:۰۳:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۵۴
رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اداره کل

همایش کشوری هدایت تحصیلی برگزار می شود

رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت : دومین همایش کشوری نمایندگان مدیران متوسطه اول و کارشناسان مشاوره جنوب شرق کشور در کرمان برگزار می شود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش یسیستان و بلوچستان ، حسینعلی شیرازی اظهار کرد : این همایش با حضور  استان های سیستان وبلوچستان ،کرمان،یزد ،فارس و هرمزگان در 25 اردیبهشت ماه 96 در شهر کرمان برگزار می شود.

وی افزود :این همایش در راستای اجرای دستور صریح مقام عالی وزارت و به منظور توجیه بیشتر مجریان هدایت تحصیلی و آخرین هماهنگی های لازم در این خصوص و در 6 قطب برگزار می شود .

 

رئیس اداره مشاوره تربیتی و تحصیلی استان با اشاره به اینکه تعداد 70 نفر از نمایندگان مدیران و مشاوران استان در این همایش شرکت می خاطر نشان کرد  : اولین همایش کارشناسان مشاوره سیستان وبلوچستان در مرداد ماه 95 در شهر مشهد مقدس برگزار شد و به تبع آن جلسات و وب کنفرانس های مختلف و متعدد برای توجیه هدایت تحصیلی دانش آموزان به شاخه ها و رشته های تحصیلی در استان و شهرستان و مناطق برگزار شده و همه این جلسات به منظور فرآیند صحیح و درست هدایت تحصیلی در استان انجام گرفته است.

شیرازی از روسای محترم ادارات آموزش و پرورش خواست تا به منظور آخرین توجیهات هدایت تحصیلی نسبت به اعزام نمایندگان شهرستان و مناطق خود به این همایش همکاری لازم را داشته باشند.

 

انتهای پیام /

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه