پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 7XTlEFWw      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۰۸:۴۶:۱۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۷۶
اجرای طرح مطالعاتی آزمون هماهنگ درس تربیت بدنی

آزمون هماهنگ درس تربیت بدنی در شهرستان زابل اجرا شد.

با هدف اجرای طرح مطالعاتی آزمون هماهنگ درس تربیت بدنی آزمون هماهنگ این درس در شهرستان زابل اجرا شد.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ، با حضور سعید خسروی معاون دفتر تربیت بدنی وزارت متبوع در شهرتان زابل به عنوان ناظر کشوری طرح ، آزمون هماهنگ درس تربیت بدنی اجراشد.

 

معاون دفتر تربیت بدنی وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت : به منظور اجرای راهکار 2-19 سند تحول بنیادین آموزش و پرورش مبتنی بر " طراحی و اجرای نظام ارزشیابی نتیجه محور بر اساس استاندارد ملی برای گذراندن دوره تحصیلی " این طرح تهیه و به مرحله  اجرا در آمد.

 

وی افزود نتایج این طرح برای برنامه ریزی و عملیاتی شدن آزمون متمرکز درس تربیت بدنی در سال آینده  در سراسر کشور استفاده خواهد شد .

 

قابل ذکر است طرح آزمون متمرکز درس تربیت بدنی از روز یک شنبه مورخ 10 /2/96 به مدت چهار روز در حال برگزاریست که تا پایان طرح از 1800 دانش آموز دختر و پسر پایه نهم مقطع متوسطه اول آزمون گرفته خواهد شد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه