پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 7fz6h1Fd      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۷ ۰۸:۴۵:۱۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۱۳
با هدف کمک به توسعه آموزش و تربیت دانش آموزان این سامان صورت گرفت

کمک نقدی خیر فرهنگی بازنشسته به مدارس استان سیستان و بلوچستان

خیر فرهنگی بازنشسته آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان در اقدامی خداپسندانه تمامی مبلغ پاداش پایان خدمت خود را به منظور ساخت مدرسه اهدا کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان خیر فرهنگی بازنشسته آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان در اقدامی خداپسندانه تمامی مبلغ پاداش پایان خدمت خود را جهت ساخت مدرسه اهدا کرد.

 

محمود بستانی قلعه کهنه جانباز پنجاه و پنج درصد جنگ تحمیلی و بازنشسته آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان می باشد که درباره این اقدام خود گفت:خداوند متعال را شکر گذار هستم که توفیق ورود به امر خیر مدرسه سازی را به این حقیر عنایت فرموده است.

 

لذا پاداش و ذخیره سی سال خدمت در آموزش و پرورش و پس اندازم را  جمعا به مبلغ پانصد میلیون تومان در ساخت و بازسازی مدرسه به مجمع خیرین مدرسه ساز استان سیستان و بلوچستان اهدا نمودم.

 

وی هدف از این کار را رضای خدا و شرکت در کار خیر دانسته است.

 

بستانی همچنین در ادامه گفت :خداوند متعال در قرآن میفرماید انفاق کنید که اگر اینکار را نکنید همانطور که گذشتگان بر شما ارث گذاشته اند شما نیز به ارث خواهید گذاشت لذا به خدا قرض نیکو دهید تا خداوند در آخرت به فضل خودش چندین برابر به شما عطا کند.

 

وی همچنین با اشاره به آیه 12 سوره حدید افزود: در روزی که مردان و زنان با ایمان را می بینید که نورشان از پیش روی و از جانب راستشان به سرعت پیش می رود و به آنان گفته میشود مژده باد شما را در امروز به باغ هایی که زیر درختان ان نهر ها جاری است در آنجا جاودانه هستند این است رستگاری و کامیابی بزرگ،لذا امر مهم مدرسه سازی ذخیره آخرت است .

 

وی همچنین گفت:مدرسه سازی باقیات صالحات بوده و اقدامی خداپسندانه و صدقه جاری است و همیشه استمرار دارد که به نوعی سهم بزرگی در محرومیت زدایی و فقر زدایی دارد.

 

بستانی خاطر نشان کرد:مدرسه سازی ،سرمایه گذاری با سود چند برابر می باشد که طرف معامله مستقیما خداوند هست و وقتی خداوند ایثارگری و احسان بنده اش را می بیند پاداش چندین برابری برای او در نظر می گیرد و همچنین از طرف دیگر روحیه همدردی و نوعدوستی در جامعه تقویت می گردد.

 

بستانی در پایان گفت: امیدوارم خداوند این خدمت بسیار ناچیز که با نیت و عمل خالص قلبی توام است به فضل و بزرگواری خودش بپذیرد و ذخیره آخرت برای این حقیر و خانواده ام قرار بدهد.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه