پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: UmpAAfdN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۶ ۰۹:۴۸:۱۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۶
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل

سیستان و بلوچستان مجری پروژه برنامه ششم توسعه دفتر تربیت بدنی

کیخا گفت: پروژه برنامه ششم دفتر تربیت بدنی و زارت متبوع در شهرهای زاهدان، زابل و چابهار در حال اجراست.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، محمد کیخا معاون تربیت بدنی و سلامت استان اظهار کرد: این پروژه یکی از برنامه های پژوهشی دفتر تربیت بدنی وزارت متبوع در راستای تحقق  اهداف و برنامه ریزی برنامه ششم توسعه تربیت بدنی کشور است.

 

وی افزود : هدف  از اجرای این پروژه در سطح استان و کشور تدوین و به روز رسانی نورم آمادگی جسمانی دانش آموزان و بررسی وضعیت موجود فعالیت های بدنی دانش آموزان است .

 

غلامرضا حاضر رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی استان نیز بیان کرد: این پروژه در 3 شهر استان و در 4 ناحیه آموزش و پرورش ( ناحیه 1 زاهدان، ناحیه 2 زاهدان، ‌زابل ، چابهار )‌ در حال اجراست که ارزیابی بیش از 80 درصد مدارس تحت پوشش طرح به پایان رسیده است .

 

رئیس اداره تربیت بدنی آموزش و پرورش استان اظهار داشت : تعداد 40 نفر از همکاران تربیت بدنی در این طرح مشارکت داشته اند که جامعه دانش آموزی 4500 نفری را از مدارس سطح استان مورد ارزیابی قرار داده اند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه