پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: zPHHgrOm      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۴ ۱۳:۰۱:۱۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۵۰
رییس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه اداره کل خبر داد

مرحله استاني جشنواره الگوهاي تدريس برتر برگزار شد

ابراهیم پهلوان گفت: مرحله استاني جشنواره الگوهاي تدريس برتر برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، پهلوان اظهار کرد: مرحله استانی سیزدهمین دوره جشنواره الگوهای تدریس برتر دروس ادبیات فارسی(1) و فیزیک(1) رشته تجربي پايه دهم ، با هدف فراهم آوردن زمینه ی ارتقای مهارت هاي علمی و حرفه ای دبیران ،شناسایی و ترویج روش های تدریس موفق و کار آمد ،ایجاد رقابت سالم بین دبیران با تکیه بر روش های مؤثر و فعال ،در محل سالن اجتماعات اداره تکنولوژی و گروه های آموزشی استان روز چهارشنبه مورخ 13/2/96 برگزار گردید .

رییس اداره تکنولوژی و گروههای آموزشی متوسطه اداره کل افزود: در پایان این جشنواره در درس ادبیات فارسی مهدیه سادات  موسوی از ناحیه 2 زاهدان موفق به کسب رتبه اول و عزیز الرحمن نصرتی از شهرستان سراوان رتبه دوم را کسب کردند.

وی ادامه داد: در درس فیزیک حمیده هزاره مقدم از ناحیه یک زاهدان  موفق به کسب رتبه اول و حسن حاجی آبادی از ناحیه 2 زاهدان رتبه دوم را کسب نمودند.

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه