پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: zZoliyF3      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۲/۱۰ ۰۸:۲۸:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۵
با همکاری تیم سیارانتقال خون شهرستان زابل صورت گرفت

اهدای خون توسط فرهنگیان شهرستان هامون

به مناسبت هفته سلامت با شعار زندگی سالم وبانشاط وامید کارکنان آموزش وپرورش شهرستان هامون جهت کمک به نیازمندان خون اهدا کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش هامون به مناسبت هفته سلامت "شعار زندگی سالم وبانشاط وامید" جمعی از کارکنان وفرهنگیان آموزش وپرورش شهرستان هامون خون اهدا کردند.

دراین مراسم که تیم سیار خونگیری انتقال خون شهرستان زابل در اداره آموزش وپرورش شهرستان مستقر شده بود بیش از 30نفراز کارکنان و کادر آموزشی واداری خون خود را جهت کمک به بیماران ونیازمندان به خون اهدا نمودند.

علی شهرکی مدیر آموزش وپرورش شهرستان هامون  در حاشیه این مراسم اظهار داشت :  مهم‌ترین هدف این کار را گسترش و ترویج فرهنگ اهدای خون عنوان نمود.

وی  بیان داشت حضور مدیران و مسؤولان در امر اهدای خون می‌تواند مشوقی برای سایر افراد جامعه در ترویج این امر ارزشمند و خداپسندانه باشد، چراکه اهدای خون به یک فرد اهدای زندگی و حیات دوباره محسوب می‌شود.

 

.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه