پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: KCUpWkvy      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۳:۱۴:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۵۴
مدیر کل اموزش و پرورش استان

افتخار دولت تدبیر و امید گره گشایی در امور مردم است / موفقیت از ان کسانی است که در فضای رقابت صحیح تلاش بیشتری می کنند

مدیر کل اموزش و پرورش استان در سومین جشنواره تجلیل از برگزیدگان کنکور مهرستان گفت : مهم ترین پیام نامگذاری سال 96 برای آموزش و پرورش جدیت و تلاش بیشتر برای بستر سازی مناسب در زمینه اشتغال است

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ، علیرضا نخعی در سومین جشنواره تجلیل از برگزیدگان کنکور مهرستان اظهار کرد : جایی که مردم پای کار باشند و دولت و خدمتگزاران آنان هم تلاش کنند معجزه خلق می شود.

 

وی با اشاره به رویکرد مثبت دولت تدبیر و امید به آموزش و پرورش استان از ردیف اعتباری خاص به منظور برقراری عدالت آموزشی  و توسعه فضاهای آموزشی یاد کرد .

مدیر کل اموزش و پرورش استان افتخار این دولت را گره گشایی در امور مردم دانست و بیان کرد : تلاش خواهیم کرد تا شکاف و فاصله ی شاخص های کمی و کیفی تعلیم وتربیت را کاهش داده و جبران کنیم .

 

نخعی آینده ی هر شهرستان و منطقه را در گرو پویایی و بالندگی مدارس عنوان کردو خطاب به دانش آموزان گفت : با روشی که در پیش گرفته اید مطمئن باشید سال آینده آمار قبولی در کنکور سراسری افزایش می یابد .

 

وی موفقیت را از آن کسی دانست که در فضای رقابت صحیح و سازنده تلاش بیشتری می کند و از لحظه لحظه ی فرصت ها حسن استفاده را می برد .

 

در پایان از برگزیدگان کنکور سراسری سال 95 شهرستان مهرستان تجلیل به عمل آمد .

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه