پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: H1KFBPxg      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۹ ۱۰:۳۵:۲۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۸۲
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان صورت گرفت

افتتاح نمایندگی اموزش و پرورش بخش آشار مهرستان

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان و مسئولین محلی هجدهمین نمایندگی اموزش و پرورش استان در بخش آشار شهرستان مهرستان افتتاح شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ، علیرضا نخعی در آیین افتتاحیه نمایندگی آموزش و پرورش آشار اظهار کرد : معرفت و همت مردم و مسئولین در همراهی با آموزش و پرورش جای بسی خرسندی است و مراتب سپاس خود را از این همدلی اعلام می دارم .

 

وی با اشاره به توسعه شاخص های آموزشی و پرورشی تصریح کرد : مطمئنا افتتاح این نمایندگی رشد این شاخص ها را در بر خواهد داشت و پایگاهی ایده آل برای نظارت و هدایت دانش آموزان منطقه خواهد بود .

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد : تلاش خواهیم کرد تا بسیاری از موانع و مشکلات سر راه رسیدن به اهداف عدالت آموزشی از جمله کمبود فضا و نیروی انسانی را کاهش دهیم .

نخعی ضمن قدر دانی از پیگیری اعضای شورای اسلامی آشار بیان داشت : موضوع نظارت بر کیفیت آموزشی و رصد کردن برنامه های و فعالیت های مختلف آموزشی و تربیتی را بسیار مهم است .

 

محمد عارف بهرامی ، مدیر آموزش و پرورش مهرستان نیز دراین آیین ضمن تقدیر از همراهی و مشارکت علما ، مردم و مسئولین بخش آشار اظهار داشت : از تعداد 12 هزار و 758 نفر دانش اموز دوره ابتدایی در شهرستان مهرستان ، تعداد 2 هزار و 813 نفر در بخش آشار مشغول به تحصیل هستند .

 

وی با اشاره به اینکه تعداد دانش اموزان دوره ابتدای اشار 22 درصد جمعیت دانش آموزان ابتدایی مهرستان را تشکیل می دهند خاطر نشان کرد : قریب به 16 درصد دانش اموزان متوسطه اول و 9 درصد متوسطه دوم شهرستان مهرستان در منطقه ی اشار مشغول به تحصیل می باشند .

 

بهرامی با اشاره به اینکه این تعداد دانش اموز نیازمند خدمات شایسته ای هستند تصریح کرد : به همین منظور یکی از دغدغه های مردم و مسئولین محلی ایجاد نمایندگی برای نظارت بیشتر بر فرآیند یاد دهی یادگیری بوده است که بحمد الله در دولت تدبیر و امید این خواسته ی مردمی محقق شده است .

گفتنی است محمدعلی کریم زایی به عنوان مسئول نمایندگی آموزش و پرورش آشار معرفی گردید.

انتهای پیام /

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه