پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 9XwD5qed      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۲۱:۳۹:۲۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۳۲۰
با حضور استاندار سیستان وبلوچستان

نمایندگی آموزش و پرورش "چانف" لاشار افتتاح شد / نخعی : در دولت تدبیر و امید 14 نمایندگی آموزش و پرورش افتتاح شده است / تقویت نظارت و هدایت مهم ترین رویکرد آموزش و پرورش است

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان گفت : از 17 نمایندگی فعال آموزش و پرورش در سطح استان 14 نمایندگی در دولت تدبیر و امید افتتاح شده است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ، علیرضا نخعی در آیین افتتاحیه نمایندگی آموزش و پرورش "چانف" منطقه لاشار که با حضور استاندار سیستان و بلوچستان و جمعی از مسئولین استانی و محلی برگزار شد با اشاره به اینکه میزان پراکندگی در سیستان وبلوچستان بیش از سه برابر نرم کشوری است اظهار کرد : پراکنده ترین مدارس و ادارات آموزش و پرورش سطح کشور در سیستان وبلوچستان وجود دارد .

 

وی افزود : به همین سبب ناچار به توسعه واحد های نظارتی در سطح استان هستیم

 

نخعی با اشاره به اینکه توسعه ساختاری در نظام اداری ممنوعیت دارد خاطر نشان کرد : ما با استفاده از ظرفیت ساختار های موجود و بدون افزایش حتی یک پست اداری هفدهمین نمایندگی آموزش و پرورش استان را با حضور عزیزان مان افتتاح می کنیم .

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد : آنچه که حائز اهمیت است این است که از 17 هفده نمایندگی آموزش و پرورش در استان پهناور سیستان و بلوچستان 14 نمایندگی در دولت تدبیر و امید افتتاح و به بهره برداری رسیده است .

 

وی با اشاره به اینکه وسعت این منطقه 2 هزار و پانصد متر مربع است گفت : در این منطقه 60 واحد آموزشی فعال است که با توجه به بعد مسافت طبیعی است که از حیطه ی نظارت آموزش و پرورش دور بوده است که بحمدالله با افتتاح این نمایندگی این معضل نیز بر طرف خواهد شد .

 

نخعی مهم ترین کارکرد آموزش و پرورش را تقویت نظارت ، هدایت و راهنمایی تعلیماتی دانست و تاکید کرد : این دو برای تضمین کیفیت آموزشی و تحقق رویکرد های نوین آموزش بسیار مهم است .

 

وی بیان کرد : امیدواریم که این پایگاه علمی ، هدایتی و نظارتی بتواند نقش خود را به خوبی در توسعه کمی و کیفی ایفا کند

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان گفت : بسیاری از توفیقات چشم گیری که در چهار سال اخیر چه در بحث جذب بازماندگان از تحصیل ، پوشش سواد ، پیش دبستانی  و چه در بحث بهبود کیفیت آموزشی داشته ایم همه مرهون تقویت بعد نظارتی و هدایتی در آموزش و پرورش بوده که در اقصی نقاط استان توسعه پیدا کرده است .

 

انتهای پیام /

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه