پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 30dnFzAB      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۷ ۰۸:۳۱:۰۱      تعداد بازديد اين صفحه:  ۴۷۹
مدیر آموزش و پرورش فنوج

مرحله منطقه ای جشنواره الگوهای برتر تدریس در شهرستان فنوج برگزار شد/مقطع ابتدایی زیربنایی‌ ترین مقطع در نهاد آموزش وپرورش است

اربابی گفت: امروز ساختار مدرسه حرف اول رامی زند و در امر تعلیم و تربیت ، مدیر ، مدرسه و معلم هر کدام ضلعی از خلاقیت هستند که خلاقیت را به بار می آورند.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل ازروابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان فنوج،عبدالحمید اربابی افزود : مدیران مدارس باید شرایط خلاقیت در تدریس را برای آموزگاران بوجود آورند و کیفیت آموزشی و روش های خلاقانه تدریس در مدارس جدی گرفته شود.

 

وی برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس را یکی از راه های رسیدن به خلاقیت در تدریس و تبادل تجربه در بین همکاران دانست و بیان کرد:معلمان ما باید از مورد قضاوت قرار دادن خود هراسی نداشته باشند و با قرار دادن خود در شرایط مسابقات و جشنواره ها خود را مورد ارزیابی قرار دهند و با استفاده از تجربیات مناسب سایرین، سعی در برطرف کردن مشکلات و موانع تدریس خود کنند.

 

مدیر آموزش و پرورش فنوج در ادامه با اشاره به مزایای برگزاری جشنواره الگوهای برتر تدریس در مقطع ابتدایی،گفت: قطعابرگزاری این جشنواره‌ها زمینه ساز بروز خلاقیت و تلاش معلمان و دانش آموزان خواهد شد و با ارائه طرح‌های مناسب در چنین جشنواره هایی رشد علمی و خودباوری اتفاق خواهد افتاد.

 

عبدالحمید اربابی مقطع ابتدایی را زیربنایی‌ ترین مقطع در نهاد آموزش وپرورش دانست و اظهار داشت: موفقیت و پیشرفت آموزش در مقطع ابتدایی در سایه تدریس خلاقانه و ماندگار به وقوع خواهد پیوست.

 

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه