پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: mvP6iBfN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۶/۰۱/۲۳ ۱۰:۱۷:۱۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۵۲۶
مدیر آموزش و پرورش شهرستان میرجاوه خبر داد

برگزاری مسابقه عکاسی و داستان نویسی ویژه دانش آموزان در هفته سلامت

مدیر آموزش و پرورش شهرستان از برگزاری مسابقه داستان نویسی و عکاسی ویژه دانش آموزان در هفته سلامت خبر داد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش میرجاوه ،سید محمد علی میری گفت: به مناسبت هفته سلامت ( یک اردیبهشت لغایت هفت اردیبهشت) مسابقه داستان نویسی و عکاسی ویژه دانش آموزان در زمینه " زندگی سالم، با نشاط و امید" برگزار می شود.

 

وی افزود: این دوره از مسابقات به منظور شناسایی خلاقیت و توانمندی های دانش آموزان در حوزه داستان نویسی و عکاسی و آشنایی دانش آموزان  با شعار هفته سلامت " زندگی سالم و با نشاط و امید"برگزار می شود.

 

میری تصریح کرد: مدیران مدارس می توانند  آثار دانش آموزان خود را در این زمینه تا تاریخ 30 فروردین ماه96  به کارشناسی تربیت بدنی و سلامت اداره آموزش وپرورش شهرستان میرجاوه  تحویل دهند.

 

وی خاطرنشان کرد: دانش آموزان مقطع متوسطه اول می توانند در حوزه داستان نویسی و دانش آموزان مقطع متوسطه دوم در حوزه عکاسی با ارسال آثار خود در این دوره از مسابقات شرکت کنند و در پایان به آثار برتر جوایزی اهدا خواهد شد

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه