پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: f9Qa6hWD      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۳۰ ۱۸:۲۷:۴۲      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۷۴
رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل

رشد 15 درصدی پذیرش مهمانان نوروزی نسبت به مدت مشابه سال قبل / تا کنون 25هزار و 975 نفر روز در ستاد های تکریم مهمانان نوروزی فرهنگیان پذیرش شده اند

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان از پذیرش هزار و 484 خانواده در ستاد های تکریم مهمانان نوروزی در استان سیستان و بلوچستان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ، محمد زارعی اظهار کرد : در روز گذشته تعداد 3 هزار و 467 نفر درستاد های تکریم مهمانان نوروزی فرهنگیان استان پذیرش شده اند .

 

 

وی با اشاره به اینکه این آمار در مقایسه با مدت مشابه سال قبل ، 15 درصد رشد داشته است، افزود : تعداد646 خانوار در قالب 3 هزار و 467 نفر و 12 هزار و  84 نفر روز در 29 اسفند 95 در ستاد های تکریم مهمانان نوروزی پذیرش شده اند .

 

 

زارعی بیان کرد : از آغاز فعالیت ستاد تکریم مهمانان نوروزی استان تا کنون پذیرای 1484 خانواده بوده ایم .

 

رئیس اداره تعاون و امور رفاهی اداره کل گفت : 7 هزار 603 نفر طی سه روز گذشته در ستاد استان اسکان در قالب 25 هزار 975 نفر روز پذیرش شده اند .

 

وی تصریح کرد : : تمام تلاش ما و همکاران مان در ستاد های تکریم مهمانان نورزی بر این است تا خاطره ای بیاد ماندنی برای عزیزانی که این استان را برای سفرهای نوروزی خود انتخاب کرده اند ، رقم زنیم

 

زارعی با اشاره به اینکه با تبلیغات صورت گرفته و معرفی جاذبه های گردشگری این استان شاهد رشد بین 20 تا 30 درصدی پذیرش مهمان نوروزی نسبت به سال قبل خواهیم بود بیان کرد : ستاد های تکریم مهمانان نوروزی در سراسر استان با خدمات متنوع پذیرای مهمانان نوروزی در سراسر استان خواهند بود .

 

 

انتهای پیام/

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه