پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 6txgMaJI      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۶ ۱۳:۱۸:۵۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۴
مدیر کل آموزش وپرورش استان

مادران و همسران شهدا اسطوره های صبر و مقاومت هستند

مدیر کل آموزش وپرورش سیستان وبلوچستان در جلسه تکریم مادران و همسران شهدا گفت : شما سرمایه های حقیقی این نظام هستید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان ، علیرضا نخعی در جلسه تکریم مادران و همسران شهدا اظهار کرد : اگر در کتاب ها و پای منبر ها از صبر و بزرگواری حضرت زینب (س) روایات زیادی را شنیده ایم اما امروز به عینه شاهد صبر و بردباری مادران و همسران شهدا هستیم .

 

وی افزود : اراده شما ستودنی است و قدردان ایستادگی و صبوری شما هستیم و امروز ایستادگی نظام مرهون رنج و همت شماست .

 

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان خاطر نشان کرد : مهم ترین دستگاهی که می تواند از برکت خون شهدا بهره گیری کند دستگاه تعلیم و تربیت است .

 

وی لازمه تعالی را گذشت عنوان کرد و اظهار داشت : شهید عالی ترین مرحله گذشت را به نمایش گذاشته است .

 

نخعی تصریح کرد : هر مدرسه ای که با شهدا زندگی کندو مانوس باشد و دانش آموزان آن مدرسه شهید را الگوی خود قرار دهند یقینا آن فضا پر از برکت و خیر و خوبی خواهد بود .

 

مدیر کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان نام شهدا و یاد شهدا را مهم ترین منابع تربیتی مدارس دانست و بیان کرد : پیوند بین جامعه امروز و آرمان های شهدای دیروز ضرورت انکار ناپذیر حال حاضر است .

 

وی با بیان این نکته که در تکریم شهدا و خانواده های معزز آنان کوتاهی نخواهیم کرد تاکید نمود : با افتخار در عرصه های مختلف همراه و همگام خانواده های گرانقدر شهدا خواهیم بود .

شایان ذکر است در این جلسه با حضور زینلی مشاور استاندار در امور شاهد و ایثارگران از آموزش و پرورش استان به عنوان دستگاه برتر در تکریم شهدا و ایثارگران با اهداء لوح سپاس قدردانی شد

انتهای پیام /

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه