پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: 3tP8vMIk      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۵ ۰۸:۴۵:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۲۳
با حضور مسئولین استانی

اولین جشنواره ورزشی دانش آموزان حاشیه شهر برگزار شد

اولین جشنواره دانش آموزان حاشیه شهر در ناحیه 1 زاهدان برگزار شد

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی معاونت  تربیت بدنی و سلامت ، این جشنواره با حضور محمد كيخا معاونت تربيت بدني و سلامت اداره كل، حمیدرضا رخشانی مدیریت آموزش و پرورش ناحیه 1 زاهدان ،غلامرضا حاضر رییس اداره تربيت بدني اداره كل، درانی رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان زاهدان، میری معاون پرورشی و تربیت بدنی ناحیه1 و كارشناسان تربيت بدني اداره كل و ناحيه برگزار شد.

محمد کیخا در این جشنواره اظهار داشت : توجه به مدارس حاشیه شهر در برنامه های معاونت تربیت بدنی و سلامت قرار دارد که نتیجه آن در کاهش آسیب های اجتماعی خواهد بود و اوقات فراغت خوب و مفید را برای دانش آموزان حاشیه به همراه خواهد داشت.

 حمید رضا رخشانی مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک زاهدان در حاشیه این مراسم  گفت: ورزش و اهمیت به ورزش باید از سنین کودکی نهادینه شود تا جامعه ای سالم، پویا و با کارآیی مفید داشته باشیم.

وی گفت: آموزش وپرورش نقش اساسی وکارآمدی در این خصوص دارد و باید از تمامی ظرفیت ها وتوانایی های خود جهت رشد، ارتقاء و استعدادیابی دانش آموزان مستعد استفاده نماید.

غلامرضا حاضر رئیس اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل نیز بیان کرد: ناهنجاری های اجتماعی در حاشیه شهر بسیارپر رنگ است و می تواند با فعالیت های ورزشی و برگزاری چنین جشنواره های شادی و نشاط را به  این دانش آموزان هدیه داد و از افسردگی و سرخوردگی این دانش آموزان جلوگیری کرد.

در پایان این جشنواره ازتیم های برتر مسابقات تجلیل شد.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه