پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: LI8w4pTS      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۴ ۱۲:۵۰:۴۵      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۴۶
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان

کلنگ نخستین خوابگاه متاهلین دانشگاه فرهنگیان کشور در زاهدان به زمین زده شد

با حضور مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ، کلنگ نخستین خوابگاه متاهلین دانشگاه فرهنگیان کشور در پردیس شهید مطهری زاهدان بر زمین زده شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ، علیرضا نخعی در این مراسم اظهار کرد : نیت خیّر بانی این اقدام ارزشمند ستودنی و دیدگاه ایشان بسیار ارزشمند است .

 

وی افزود : این عزم و نیتی که از سوی خیّر بزرگوار صورت گرفته است انشا الله با اعتبارات ملی و استانی و به ویژه با کمک خود ایشان به اتمام خواهد رسید .

 

مدیر کل آموزش و پرورش استان تصریح کرد : انسان بزرگواری که بانی این اقدام پسندیده است بسیار اصرار دارد تا نامی از وی ذکر نشود و این خود به تنهایی ارزش فراوانی دارد

 

نخعی خاطر نشان کرد : امیدواریم با همت همه ی متولیان در اینده ای بسیار نزدیک شاهد افتتاح این خوابگاه باشیم .

 

وی اظهار داشت : این خوابگاه نخستین خوابگاه متاهلین دانشگاه فرهنگیان در سراسر کشور است که انشا الله اثر و پاداش این این کار خیر در زندگی بانی آن ، اثرات مطلوبی را بر جای خواهد گذاشت

 

 

دکتر کاظمی رئیس دانشگاه فرهنگیان سیستان وبلوچستان نیز در این مراسم اظهار کرد : بانی ارزشمند این خوابگاه در تکمیل شدن نیمی از دین دانشجویان این دانشگاه سهیم خواهد بود .

 

وی این اقدام را تنها مختص به این استان نداست و تصریح کرد : این آغازی است برای دانشجویانی که امکان تاهل برای آنان فراهم بود اما به سبب فقدان خوابگاه متاهلین سن ازدواج خود را به تاخیر می انداختند .

 

کاظمی خاطرنشان کرد : مشارکت در تکمیل دین دانشجویان اجری عظیم به دنبال خواهد داشت و یقینا ثواب بسیاری از آن ِخیری ارزشمند خواهد شد که ما حتی از نعمت دانستن نام ایشان نیز محرومیم .

 

انتهای پیام /

 

 


 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه