پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: QSvxBkGe      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۲/۲۲ ۰۸:۳۱:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۸۳
با حضور خیرین مدرسه سار صورت گرفت

بازديد از مدارس مشاركتي ساخته شده 15 خرداد و حضرت مهدي (عج ) شهرستان دلگان

حسین بامری گفت: احمد صالحي عضو جامعه خيرين كشور ، محمد رضا آثاري اردكاني خير مدرسه ساز و رسولي نماينده مجمع خيرين استان از مدارس خيري 15 خرداد واقع در چاه الوند و حضرت مهدي (عج)واقع در چاه مرادعلي دلگان بازديد نمودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش دلگان، بامری اظهار داشت: رسولي  نماينده مجمع خيرين  استان ،احمد صالحي عضو  جامعه خيرين كشور و محمد رضاآثاري اردكاني خير مدرسه ساز از مدارس خیری بازدید نمودند.

مدیر آموزش و پرورش دلگان با بیان این نکته که ساخت مدرسه نيز عبادت محسوب مي شود، اظهار کرد:ساختن مدرسه و فضاهاي آموزشي در واقع توسعه پايدار را از طريق علم آموزي در پي دارد و جواناني كه آموزش ببينند راه درست و راه دين راپيدا مي كنند.

وي تصريح كرد: 2 واحد آموزشي دو كلاسه يكي  15 خرداد واقع در چاه الوند و ديگري حضرت مهدي واقع در چاه مرادعلي با مشاركت خيرين ساخته  شده ودر سال 94 به بهره برداري رسيده اند كه برای هر واحد  آموزشي به صورت مشاركتي25 ميليون تومان خير  مدرسه ساز و45 ميليون تومان از اعتبارات اداره كل  نوسازي توسعه و تجهيز مدارس هزينه گرديده است .

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه