پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: tsQKSmsP      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۸ ۱۱:۰۱:۴۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۱۳

موضوع مسابقه بین‌المللی نامه‌نگاری سال 2017 اعلام شد

اتحادیه پستی جهانی چهل و ششمین دوره از مسابقات نامه‌نگاری ویژه نوجوانان را در سطح بین المللی برگزار می‌نماید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان وبلوچستان به نقل از مركزاطلاع رساني و روابط عمومي وزارت آموزش وپرورش، ترابی مدیرکل روابط عمومی شرکت ملی پست افزود: موضوع مسابقه سال 2017 این رقابت" تصور کنید شما مشاور جدید دبیرکل سازمان ملل هستید، در این صورت برای کمک به دبیرکل ابتدا به کدامیک از موضوع های مورد بحث جهان خواهید پرداخت و جه راه حلی به وی توصیه خواهید نمود؟"  تعیین گردیده است.

 

مدیرکل روابط عمومی افزود: به منظور برگزاری هر چه بهتر این مسابقه فرهنگی، وزارت های ارتباطات و فناوری اطلاعات، امور خارجه، آموزش و پرورش ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با شرکت ملی پست همکاری می نمایند.

 

وی ادامه داد: کمیته های استانی متشکل از سازمان های مشارکت کننده مسئولیت هماهنگی های لازم به منظور برگزاری مسابقه را بر عهده دارند.

 

ترابی درخصوص شرایط شرکت کنندگان در این مسابقه گفت: براساس اعلام اتحادیه پستی جهانی، نوجوانان دارای حداکثر 15 سال می‌توانند در این مسابقه به رقابت پرداخته و از جوایز ارزشمند آن بهره‌مند شوند.

 

وی با بیان این که نامه‌های ارسالی باید به صورت دست نویس و یک رو بوده و موارد مربوط به نامه‌نگاری نظیر درج آدرس گیرنده و فرستنده، تاریخ و امضای پایانی را رعایت نموده افزود: نامه ها حداقل در 2 صفحه و حداکثر در 4 صفحه A4 باشد .

 

ترابی از شرکت کنندگان خواست تا مشخصات خود را به طور کامل درج و یک شماره تماس در دسترس را نیز ارسال نمایند.

 

مدیرکل روابط عمومی با بیان این که شرکت ملی پست پاکت های ویژه ای را برای این مسابقه طراحی نموده که در دفاتر پستی و مراکز کانون فکری کودکان و نوجوانان و مدارس به صورت رایگان قابل تهیه است تاکید کرد: شرکت کنندگان نامه های نوشته را بدون هیچ گونه پرداخت وجهی به صندوق های پستی سطح معابر انداخته و یا به نزدیک ترین دفتر پستی تحویل دهند.

 

ترابی مهلت شرکت در مسابقه را دوازدهم اسفندماه سال‌جاری اعلام و عنوان کرد: هیات داوران از میان نامه های ارسالی، نامه برتر را در سطح داخلی انتخاب و به منظور شرکت در رقابت بین‌المللی به اتحادیه پستی جهانی ارسال می‌نماید.

 

وی افزود: مدال‌هاي طلا،‌ نقره و برنز به ترتیب به نفرات اول تا سوم بین المللی تعلق خواهد گرفت؛همچنين به دیگر انشا‌های برتر گواهينامه‌ و جوايزي اهدا خواهد شد .

 

گفتني است؛ علاقمندان می توانند آثار خود را به صندوق پستی 8811-15875،روابط عمومی شرکت ملی پست جمهوری اسلامی ایران ارسال نمایند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه