پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: B9rDNfNt      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۷ ۰۷:۲۳:۱۷      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۷۰
با حضور معاون سوادآموزی اداره کل

کارگروه طرح اولیاء بی سواد دانش آموزان حوزه سیستان برگزار شد

جلسه کارگروه طرح اولیاء بی سواد دانش آموزان حوزه سیستان با حضور معاون سواد آموزی اداره کل استان در محل آموزش وپرورش شهرستان هامون برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی وروابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش شهرستان هامون جلسه کارگروه طرح اولیاء  بی سواد دانش آموزان حوزه سیستان با حضور معاون  سواد آموزی اداره کل استان در محل آموزش وپرورش شهرستان هامون برگزار شد

 

محمد سنجرانی معاون سوادآموزی اداره کل آموزش وپرورش استان با اشاره به برگزاری این جلسه مهم در سطح منطقه  سیستان گفت :هدف این کارگروه آمادگی لازم جهت بررسی فعالیت های انجام شده در زمینه پالایش،وتحت پوشش بردن بیشتر اولیاء دانش آموزان صورت گرفته است.

 

وی با اشاره به دستور استاندار سیستان و بلوچستان مبنی بر ملاک قرار دادن عملکرد فرمانداران و بخشداران بر اساس شاخص سوادآموزی،بیان داشت: با کمک و همکاری مسئولین سیاسی شهرستانها و مناطق نسبت به شناسایی و هدایت اولیا بیسواد اقدام عاجل صورت پذیرد.

 

سنجرانی خاطر نشان کرد : ضمن قدردانی از کار جهادی انجام گرفته در حوزه معاونت سوادآموزی ادامه داد: موضوع باسواد شدن والدین بیسواد موضوعی حیثیتی است و اراده محکم و استواری برای تحقق این موضوع وجود دارد و خواهد داشت.

 

شایان ذکر است در این جلسه معاون سوادآموزی اداره کل، روسای ادارات  آموزش وپرورش حوزه سیستان  وبرخی کارشناسان نهضت سواد آموزی نیز به ارائه گزارش عملکردی از روند انجام طرح باسوادکردن اولیا پرداختند.

 

 

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه