پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: iWOsOZfq      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۲:۱۸:۴۳      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۸۴
مدیر آموزش وپرورش ایرانشهر خبر داد

افتتاح دوباب مدرسه روستایی در شهرستان ایرانشهر

دبستان یک کلاسه روستای راست آباد وسه کلاسه روستای پازرد از توابع ایرنشهر با هزینه سه میلیارد وسیصد میلیون ریال با حضور مدیر آموزش وپرورش افتتاح شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش ایرانشهر ؛ عبدالغفور حسینی مدیر آموزش وپرورش گفت : دبستان یک کلاسه روستای راست آباد با زیر بنای آموزشی 50 متر مربع واعتباری بالغ بر 700 میلیون ریال ودبستان سه کلاسه روستای پازرد با زیر بنای 300 متر مربع و با هزینه 2 میلیارد و 600میلیون ریال توسط اداره کل نوسازی احداث شده است .

 

وی افزود : دانش آموزان این دو روستا با آمار 70 نفر در فضای آموزشی مناسب واستاندارد به تحصیل مشغول می شوند .

 

مدیر آموزش وپرورش تصریح کرد : خوشبختانه با همکاری اداره کل نوسازی وخیرین موفقیت های چشمگیری در شهرستان ایرانشهربرای رفع مشکلات فضای آموزشی رخ داده و امید است با مشارکت خیران نیک اندیش ودیگر نهادها هیچ دانش آموزی بخاطر کمبود فضای آموزشی مناسب از تحصیل باز بماند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه