پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: gSFwEKn2      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۶ ۱۲:۱۱:۲۶      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۷
رئیس اداره آموزش و پرورش بنجار

مهمترین رسالت آموزش و پرورش در حوزه پرورشی ترویج فرهنگ قرآن و نماز است

با حضور مسئولین محلی مرحله دوم جشنواره مسابقات فرهنگی و هنری و قرانی در مقاطع مختلف تحصیلی بنجار آغاز گردید .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه بنجار ؛ طی مراسمی با حضور امام جمعه شهر بنجار و مسئولین اداره آموزش و پرورش مرحله دوم مسابقات فرهنگی و هنری ، نماز ، قرآن و عترت در مقاطع مختلف تحصیلی آغاز گردید .

 

شهرکی در این مراسم از دانش آموزان قرآنی بعنوان سفیران علم و ایمان نام برد و اظهار داشت : یکی از راهکارهای ما در حوزه آموزش و پرورش در راستای کیفیت بخشی و تربیت دانش آموزان علمی و دینی همین برگزاری رقابت های فرهنگی و هنری و تعمیم فرهنگ قرآن نماز و عترت در مدارس است .

 

وی هدف از برگزاری این مسابقات را کشف و شکوفایی استعدادهای دانش آموزان در زمینه های مختلف اعتقادی ، دینی ، فرهنگی و هنری عنوان کرد .

 

  امام جمعه شهر بنجار در این مراسم با اشاره به اینکه عمل به آیات قرآن راه‌ حل همه مشکلات است خطاب به شرکت کنندگان در این مسابقات گفت : شرکت در این‌گونه مسابقات توفیقی است که نصیب هر کس نمی‌شود و شما باید به‌خاطر گام برداشتن در این مسیر به خودتان ببالید.

 

 

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه