پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: zlohw1HF      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۴ ۱۳:۲۵:۵۹      تعداد بازديد اين صفحه:  ۱۹۳
مدیر کل آموزش و پرورش استان

مصمم هستیم در کاری جهادگونه والدین بی سواد را باسواد کنیم/ در موضوع باسوادکردن اولیا، مدیران مدارس نقش بسزایی دارند

نخعی گفت: مصمم هستیم تا همه اولیای بیسواد را سرکلاس درس آورده و باسوادنماییم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان، علیرضا نخعی در جلسه کارگروه طرح ساماندهی و باسوادکردن اولیای بیسواد دانش آموزان، اظهار کرد: در موضوع باسوادکردن اولیا، مدیر مدرسه نقش بسزایی دارد و باید شرایطی فراهم شود تا همه عوامل احساس تکلیف نمایند.

مدیر کل آموزش و پرورش استان افزود: مصمم هستیم تا همه اولیای بیسواد را سرکلاس درس آورده و باسوادنماییم.

وی با اشاره به دستور استاندار سیستان و بلوچستان مبنی بر ملاک قرار دادن عملکرد فرمانداران و بخشداران بر اساس شاخص سوادآموزی،بیان داشت: با کمک و همکاری مسئولین سیاسی شهرستانها و مناطق نسبت به شناسایی و هدایت اولیا بیسواد اقدام عاجل صورت پذیرد.

نخعی ضمن قدردانی از کار جهادی انجام گرفته در حوزه معاونت سوادآموزی ادامه داد: موضوع باسواد شدن والدین بیسواد موضوعی حیثیتی است و اراده محکم و استواری برای تحقق این موضوع وجود دارد و خواهد داشت.

مدیر کل آموزش و پرورش استان بهترین روش باسواد  کردن اولیا را باسواد شدن در منزل و توسط اعضای خانواده عنوان نمود و خاطر نشان کرد: روزانه آمار خالص شهرستانها و مناطق را رصد کنیم و با جدیت پی گیر این فرآیند باشیم.

شایان ذکر است در این جلسه معاون سوادآموزی اداره کل، روسای ادارات حوزه سوادآموزی و مدیران ادارات آموزش و پرورش برخی از شهرستانها و مناطق استان نیز به ارائه گزارش عملکردی از روند انجام طرح باسوادکردن اولیا پرداختند  

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه