پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: RBfvyokN      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۲۱ ۰۸:۳۹:۳۴      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۲۸
رییس آموزش و پرورش بمپور خبر داد

افتتاح دبستان چهارکلاسه عرفان بزپیران

دامنی گفت: باحضور مهندس نوروزی نماینده قرارگاه خاتم دبستان چهارکلاسه عرفان بزپیران افتتاح گردید.

 

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه بمپور فریدون دامنی اظهار کرد: دبستان چهارکلاسه عرفان بزپیران توسط قرارگاه خاتم انبیاء(ص)موسسه نصر وآموزش پرورش منطقه بمپوربه بهره برداری رسید

 

 

مهندس نوروزی مدیر کارگاه قطعه چهار پروژه راه آهن  چابهار و زاهدان بیان داشت: محرومیت زدایی عقیده وراه ورسم زندگی ماست و موسسه سازندگی راه آهن نصر در حوزه اجرایی خویش ازایرانشهر تا نیکشهر موفق به احداث وساخت آموزشگاه برای محرمیت زدایی آموزشی مناطق محروم شده و این مهم را اولویت کارخود قرار داده است.

 

در این مراسم دامنی هم اظهار کرد: فلسفه وجودی ماخدمت به مردم است، یکی از دغدغه هایی که با آن مواجه هستیم ساخت آموزشگاه دخترانه دوره اول متوسطه برای دهستان بزپیران میباشدو امیدواریم با همت خیرین، این امرخداپسندانه محقق شود.

 

دامنی ضمن تقدیر وتشکر صمیمانه از دست اندرکاران قرارگاه خاتم(موسسه سازندگی نصر )تصریح کرد: احداث و ساخت مدارس در مناطق محروم و محرمیت زدایی آموزشی و نگاه ویژه فرهنگی قرارگاه خاتم قابل وصف نیست.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه