پورتال اداره کل آموزش وپرورش استان س وبلوچس
کدمطلب: lCCtKDP7      تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۱/۰۷ ۰۷:۳۵:۳۸      تعداد بازديد اين صفحه:  ۲۰۲۶
جوابیه

خرید خدمات آموزشی عین عدالت آموزشی

اداره مشارکت های مردمی ، شوراها و امور خانواده اداره کل در پی خبر منتشر شده در شماره 518 روزنامه همدلی جوابیه ای صادر نمود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان متن این جوابیه به شرح زیر است ...

 

"خرید خدمات آموزشی عین عدالت آموزشی"

"مشارکت بخش غیردولتی در اجرای طرح خرید خدمات آموزشی امید به زندگی را در دل جوانان سیستان و بلوچستان زنده کرده است "

تحقق عدالت آموزشی ، از برنامه های کلان وزارت آموزش و پرورش است و طرح خرید خدمات آموزشی پس از ارائه به مجلس شورای اسلامی توسط نمایندگان محترم و اختصاص اعتبار لازم بعنوان یکی از راه های تسهیل این فرآیند مصوب وبه مدت سه سال است که با پوشش تحصیلی بیش از 50 هزار دانش آموز و اشتغال بیش از 2300 نفر نیروی آموزشی متخصص  در استان سیستان و بلوچستان  اجرا می شود .

طرح مذکور دراستان با هدف جذب حداکثری دانش آموزان و بازماندگان از تحصیل توسط تحصیلکردگان بومی هر منطقه و شهرستان که پس ازطی نمودن مراحل جذب و آموزش های بدو خدمت و ضمن خدمت لازم ، انجام می شود .

 نگارش چنین مطالبی فارغ از اندیشه های افراد مغرضی که به دنبال اهداف مشخصی هستند حکایت از دغدغه عمومی تعلیم و تربیت فرزندان این مرز و بوم دارد و قابل ستایش است . باید اذعان کرد طرح خرید خدمات آموزشی تنها طرح موجود برای تحقق عدالت آموزشی نیست و عرصه برای ارائه طرح ها و ایده های قابل اجرا همواره مفتوح است که با ارائه ، پیگیری و تبادل نظر از سوی مسئولین مربوطه قابلیت اجراپیدا می کند.

موردی جهت نمایش و جود ندارد.
دیدگاه‌های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط آموزش و پرورش در سایت منتشر خواهد شد «پیام‌هایی که شامل تهمت یا افترا باشدمنتشر نخواهد شد» پیام‌هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد، منتشر نخواهد شد
آخرین اخبار
اخبار برگزیده
دیدگاه